Panie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/razdwatrzy.zgora.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Muzyczny prezent na wiele okazji. Dla kogo będzie dobry?

odzwierciedlenie - ubrania
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Dobry prezent dla osoby kochającej muzykę musi być zawsze dopasowany do jego gustu. Dobrze jest poświęcić trochę czasu, by dowiedzieć się co lubi dana osoba.


wizja - ubrania
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Niektórzy są wierni starym brzmieniom. Mają swoją sprawdzoną muzykę z okresu swojej młodości, do jakiej często wracają. Kiedy są dorośli, to zaszczepiają swoje muzyczne fascynacje swoim dzieciom. W ten sposób kultowe dźwięki przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Nie mówiąc już o tym, iż taka muzyka jest też ponadczasowym brzmieniem. Do tego rodzaju klasyków należy na pewno Pink Floyd The wall. http://www.ceneo.pl/40808502 Jest to album koncepcyjny. To jeden z lepiej sprzedających się krążków, jeśli chodzi o muzykę rockową. Na podstawie tej płyty zrobiony został kultowy już niemal film o tym samym tytule. Z tego wględu kupując tą płytę na prezent możemy być pewni, że fan tego typu klasyków włączy ją z przyjemnością do domowej płytowej biblioteki. Kobiety lubiące znane klasyki z pewnością będą zadowolone z płyty z utworami, jakie nagrywała Eva Cassidy. Ciekawostką jest, że za życia, gdy tworzyła, nie była aż tak znana. Natomiast po jej śmierci, wydano płytę, która rozeszła się w ogromnym nakładzie. Od tego momentu jej muzyka jest znana prawie na całym świecie. To świetna propozycja dla fanów bluesa, folku, jazzu.
Syndicate content