Panie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/razdwatrzy.zgora.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Muzyczny prezent na wiele okazji. Dla kogo będzie dobry?

odzwierciedlenie - ubrania
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Dobry prezent dla osoby kochającej muzykę powinien być zawsze zgodny z jego gustem. Dobrze jest poświęcić trochę czasu, aby dowiedzieć się jakie rzeczy lubi dana osoba.


wizja - ubrania
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Niektórzy uwielbiają stare brzmienia. Mają własną sprawdzoną muzykę z okresu swojej młodości, do której często wracają. Kiedy są dorośli, to zaszczepiają takie muzyczne fascynacje swoim pociechom. W ten sposób kultowe dźwięki przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Nie wspominając już o tym, iż taka muzyka jest po prostu ponadczasowym brzmieniem. Do takich klasyków należy z pewnością Pink Floyd The wall. Czytaj więcej Album ten jest koncepcyjny. To jeden z najlepiej sprzedających się krążków, jeżeli mowa o muzyce rockowej. Na podstawie tej płyty stworzony został bardzo znany film o tym samym tytule. Dlatego nabywając taką płytę na prezent mamy pewność, że fan tego typu klasyków włączy ją z radością do domowej płytowej biblioteki. Kobiety lubiące niestarzejące się klasyki z pewnością będą zadowolone z płyty z utworami, jakie nagrywała Eva Cassidy. Interesujące jest to, że za życia, kiedy tworzyła, nie przebiła się do szerszej publiczności. Natomiast po jej śmierci, wydana została płyta, która rozeszła się w ogromnym nakładzie. Od tej pory jej muzyka jest znana niemal na całym świecie. To dobra propozycja dla fanów bluesa, folku, jazzu.
Syndicate content