kobieta

Autor: DER-MED www.dermed.pl
Dla wielu mężczyzn podarunek dla żony to najtrudniejsze wyzwanie, jakiemu muszą sprostać.

Jeśli bowiem nie uda nam się prezent dla kumpla, blamaż trwa pół godziny, a żona będzie wypominać nam to przez dwa tygodnie. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy ma to być prezent na rocznicę – na przykład ślubu lub pierwszego spotkania. Obyśmy o tej dacie nie zapomnieli. Refleks to jednak połowa sukcesu, a druga to przemyślany wybór czegoś, co stanie się z jednej strony zarazem niespodzianką, a z drugiej rzeczą wymarzoną.

Podobno znamy naszą drugą połowę jak zły (a raczej dobry) szeląg, ale gdy przychodzi nam kupić tego typu ciekawy prezent, zaczynamy być nerwowi. Zastanówmy się, o czym od dawna marzy nasza żona, jakie ma zainteresowania, co zawsze chciała mieć, a z różnych przyczyn to sobie odmawia. Idealny prezent powinien być jak rozwikłana zagadka podświadomości – odgadywać ukryte pragnienia. I niekoniecznie są to pragnienia frywolne – choć seksowna bielizna jest dla kobiet zawsze ciekawą propozycją. Nie kupujmy kobiecie kosmetyków, chyba że są to jakieś wyjątkowe perfumy. Skupmy się na biżuterii – jeśli nasza żona (poradnia małżeńska wrocław) ją lubi, lecz nie ma w nadmiernych ilościach, interesującym obrazie, jeśli lubi sztukę, lub wymarzonej białej torebce. Kobiety marzą czasem o antycznym meblu lub starym kryształowym lustrze – kupmy więc to, czego brakuje w naszym domu, a co będzie przez wiele lat przypominać o wspólnej rocznicy.

Idealnym pomysłem jest bilet w ciekawe miejsce, do którego chcemy porwać naszą drugą połowę. Pomyślmy, gdzie chciała zawsze pojechać. I nie musi być to wycieczka do Peru, ale uroczy weekend nad jeziorem czy w siodle. I broń Boże nie kupujmy żonie karnetu na siłownię, bo pomyśli, że uważamy, iż stała się mało atrakcyjna (prezenty dla żony w dobrych cenach)! Jeśli jakikolwiek z tych pomysłów może nie trafić w gusta naszej drugiej połowy, przejrzyjmy sklepy internetowe oferujące upominki na różne okazje. Czasami błądząc po stronach internetowych znajdziemy coś, co wywoła na ustach naszej ukochanej uśmiech, który umili nam nie tylko ten wyjątkowy dzień.

Źródło: