„Sezon burz” to książka długo oczekiwana przez zwolenników Andrzeja Sapkowskiego, mistrza powieści fantastycznych. Przenosi nas w tajemniczy świat czarodziejskich intryg, potworów i wiedźmińskiej historii, którą przeczytamy z przejęciem. Warto jest jednak dla odmiany zdecydować się na „Sezon burz” audiobook, jaki pozwoli nam poznać dzieje bohaterów również w trakcie jazdy autem – lecz przy tym uważajmy, aby czujnie obserwować warunki na drodze, byśmy mogli w spokoju skończyć słuchanie w domu. Dlaczego warto jest zakupić tego audiobooka?

audiobook

Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com
Nade wszystko z racji fabuły, która niewątpliwie cię wciągnie i możesz jej słuchać we wszystkich miejscach, w których posiadasz do tego właściwy sprzęt. Możesz nawet położyć się na łóżku i kompletnie wejść w nieziemski świat, wyobrażając sobie każdą scenę oraz słuchając dźwięków płynących z głośnika. Kolejną zaletą audiobooka Sapkowskiego fonopolis.pl/wiedzmin-sezon-burz jest świetna obsada aktorska, która rewelacyjnie oddała panujący w dziele klimat – słuchanie tego audiobooka będzie dla ciebie prawdziwą przyjemnością.

W przygotowaniu prezentowanego tytułu wzięły udział aż 84 osoby, które dały z siebie wszystko, by ziścić oczekiwania osób, które niecierpliwie na nią oczekiwały. Nie można też zapomnieć o niesamowitej muzyce oraz efektach dźwiękowych, które przyprawiają o dreszcze, przez co jeszcze wzmagają przeżycia. Czeka na ciebie ponad 13 godzin słuchania – warto jest podzielić audiobooka na kawałki, aby racjonować sobie przyjemność dzień po dniu i wręcz oczekiwać z utęsknieniem na następną chwilę, gdy ponownie będziemy mogli wejść w świat stworzony przez Sapkowskiego. Jeśli chcesz sprawdzić nagranie zanim

audiobook

Autor: SITS Girls
Źródło: http://www.flickr.com

kupisz pełną wersję audiobooka, możesz wyszukać fragmenty na stronach internetowych sklepów i zaznajomić się z jednym z nich, aby utwierdzić się w przekonaniu, że będzie to udany zakup.

„Sezon burz” to niewątpliwie warta uwagi pozycja, szczególnie dla wielbicieli powieści fantastycznych. Dobrze jest zakupić ją w formie audiobooka, aby jeszcze lepiej wczuć się w klimat historii i móc stać się jej częścią, jakbyśmy naprawdę przenieśli się w tamten świat. Z pewnością nie będziemy rozczarowani, gdyż rewelacyjni aktorzy wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności, by usatysfakcjonować każdego kochającego dzieła Sapkowskiego słuchacza fonopolis.pl/sluchowiska.