Chodzenie – jeżdżenie, na wszelakie wydarzenia muzyczne to z pewnością fajna rozrywka. Chociażby koncert legendarnego Petera Gabriela czy Ellie Goulding to było coś niezwykłego. Nawet jeśli nie jesteśmy ogromnymi fanami określonego muzyka bandu, to i tak będziemy wielce uradowani. Przy założeniu, że umiemy się dobrze bawić.

gra na fortepianie

Autor: rufus
Źródło: http://www.flickr.com
Miło, iż w Polsce regularnie są interesujące wydarzenia koncertowe, kiedyś byliśmy niemal koncertową pustynią, lecz obecnie w sumie wszyscy słynni muzycy wiedzą, że dla polskich melomanów warto grać, bo nie będzie żadnego problemu ze sprzedawaniem wejściówek.

Idealnym przykładem jest choćby niedawny koncert Petera Gabriela w Łodzi: hala była pełna, zatem gwiazdor mógł zarobić dużo pieniędzy.

Sprawdź bez zwłoki wpis spod linku (https://www.bscav.eu/oferta/oswietlenie/), gdyż najprawdopodobniej zdziwi Cię to, jak niesamowicie pasjonujące treści w tamtym miejscu się znajdują.

Aktualnie to właśnie koncerty na dvd/blu-ray dają muzykom największy zysk, sprzedaż płyt jest na niskim poziomie niemal na całym świecie.

Zapamiętajmy, że nawet jeżeli mamy przemożną ochotę na jakiś koncert, ale z przeróżnych powodów nie możemy bawić się na żywo, tak czy siak mamy interesujące metody na spędzenie wolnych chwil. Np. można zakupić soul i r&b koncerty na płytach, dzięki to którym bez wychodzenia z wygodnego domu będziemy mieli okazję poczuć fantastyczną atmosferę. W sumie pod kilkoma względami domowy koncert jest lepszy, aniżeli koncert na żywo. Szczególnie mowa o akustyce. Trudno nie dostrzec, iż w większości przypadków akustyka nie jest idealna, jakby nie patrzeć jeździmy na koncerty głównie dla niezwykłej atmosfery, zobaczenia ulubionego artysty na żywo. Puszczenie koncertu na DVD sprawia, że w sumie nareszcie usłyszymy artystę, bez choćby konieczności nadmiernego stykania się z ludźmi. Nierzadko koncertowe wędrówki ludów i gadanie bardzo denerwują.

Zatem: choć fajnie jest co jakiś okres czasu pójść na koncert, to jednakowoż ciężko nie docenić składanki koncerty na dvd/blu-ray słuchanej w domowym zaciszu (koncertowe emocje po raz kolejny: muzyczne koncerty na blu-ray). W przypadku braku pieniędzy na płytę z koncertem trzeba zalecić porozglądanie się za interesującym koncertem na Youtube. W sumie to nie chodzi tylko o aspekt dot. kasy: w zasadzie to jest tak, że na Youtube jest praktycznie wszystko co dobre, zatem jeżeli kogoś zainteresowały archiwalne koncerty w wykonaniu choćby Madonny, trafi na tysiące filmów.