Prędkość ludzkiego życia wciąż wzrasta a my co raz częściej dumamy na tym, co naszym bliskim może przynieść szczęście i uciechę. Okazuje się często, że ulubione perfumy kupowane co roku, stają się przewidywalnym banałem. Często wiele upominków nie przypada do gustu osobie która prezent otrzymała a wręcz, może zostać odebrana jako przytyk.

Jak wybrać niezapomniany prezent?

pokaz lotniczy

Autor: Vicki Burton
Źródło: http://www.flickr.com

Wybór odpowiedniego podarunku nie jest sprawą prostą i wymaga od nas pomysłowości i kreatywności. Przede wszystkim, aby nie trafić jak kulą w płot powinniśmy przemyśleć to, jaka osoba którą pragniemy obdarować jest na co dzień – czy lubi sporty ekstremalne takie jak lot szybowcem (TU) i skoki na bungie czy lubi wizyty w salonie piękna biżuteria i nic jej tak nie relaksuje jak masaż czy spotkanie ze stylistą. Ważne jest, aby podarunek był czymś niezwykłym i na długo pozostał w pamięci osoby, która została nim obdarowana.

Podarunki dla spragnionych przygód

Dla miłośników mocnych wrażeń wymarzonym prezentem może być kurs nurkowania czy szybka jazda samochodem terenowym.

Subaru Impreza z boku

Autor: Carl
Źródło: http://www.flickr.com

Miłośnicy przygód z pewnością na długo zapamiętają niespotykaną wycieczkę czy lot balonem. Dzisiaj coraz większą popularnością wśród Polaków cieszą się także różnego rodzaju kursy takie jak kurs latania samolotem.

Coś dla duszy i ciała

O prezencie takim jak specjalistyczna sesja fotograficzna z pewnością marzy większa część Pań. Jest to wspaniały sposób aby pod okiem fachowców zamienić się chociaż na jeden dzień w ukochaną gwiazdę kina lub po prostu uwiecznić naszych bliskich dla następnych pokoleń.
Innym niezapomnianym prezentem, nie tylko dla łasuchów, może być masaż czekoladowy czy voucher do salonu urody lub spa. woń olejków egzotycznych w połączeniu z dźwiękami relaksacyjnej muzyki i masażem zmniejszy największy stres oraz znużenie i napięcia nagromadzone w ciągu lat.

Podarunki dla osób w podeszłym wieku

Jeżeli obdarować pragniemy osobę w podeszłym wieku, na przykład babcię czy dziadka możemy zdecydować się na upominek taki jak rejs po Odrze. Jest to doskonały podarunek dla tych, którym wysiłek fizyczny może sprawić trudność. Partycypanci rejsu statkiem będą mogli nie tylko podziwiać piękne widoki (np. *oferta) bez konieczności aktywnego zwiedzania, ale także bliżej poznać historię miasta i tajemnicę zwiedzanych miejsc wsłuchując się w słowa przewodnika.

Pomysłów na idealny prezent jest mnóstwo, tylko od naszej wyobraźni i pomysłowości zależy, czy pozostawi on ślad w sercu osoby którą chcemy obdarować czy będzie następnym miłym lecz bezużytecznym przedmiotem odstawionym na szafkę.

Nie obawiajmy się eksperymentować z podarunkami i realizować marzenia osób dla nas ważnych gdyż tylko takie podarunki będą na długo w ich pamięci.