Hu hu ha – zima nadciąga do naszego państwa wielkimi krokami. Już poniekąd cały kraj pokrył biały puszek, a co za tym idzie Święta zbliżają się wielkimi krokami.

story cubes

Autor: ASICS
Źródło: ASICS
Dlatego jest to idealny czas, aby pomyśleć co podarujemy naszym bliskim. dzisiaj sklepy trzaskają w szwach, więc nie będziemy mieli problemu, aby daną rzecz odnaleźć, natomiast musimy wpierw wymyślić co zamierzamy dać w tym wyjątkowym czasie.
Dla pociech upominki muszą być niepospolite , a także takie, które naprawdę je ucieszą. Rozumie się samo przez się, iż nowiusieńka bluzka czy spodnie niekoniecznie przypadną synowi do gustu. Córa też niekoniecznie ucieszy się z pewnej praktycznej rzeczy. Więc rekomendujemy dla Twoich dzieci gry planszowe, jakie ostatnimi czasy robią furorę na rynku. Jedną z najbardziej znanych gier jest Story Cubes, w której grają nie tylko młodzi, lecz i dorośli. Jest to w rzeczy samej nieskomplikowana gra , więc da się ją ogarnąć w parę chwil. Do naszej dyspozycji są w zasadzie tylko kostki z obrazkami, z których my tworzymy historię. Gdy interesują Cię małe nieskomplikowane gry to warta polecenia jest jeszcze gierka Red7, która zdobyła już niejedną nagrodę. Tak de facto jest to 49 kart, które dostarczają rozrywki wszelkim członkom rodziny.

Jeśli szukasz gry dla własnego starszego syna to wiedz, iż Neuroshima HEX to z pewnością dobry wybór , więc spodoba się każdemu strategowi.

Interesują Cię przeróżnego typu branżowe posty? Zatem naciśnij to (https://mykuba.pl/zwiedzanie-kuby/) i przeglądaj nasze nowe wpisy na ten temat. Liczymy na Twoją ocenę.

W zasadzie każdy gracz wchodzi w rolę dowódcy armii, jakiego zadaniem jest w samej rzeczy rozegranie bitwy, żeby była ona wygrana.