Przeglądając bieżące nowinki związane z elektroniką, grami komputerowymi czy też telefonami komórkowymi zdołamy spostrzec, że w dzisiejszych czasach pojawiło się dużo nowych fascynujących informacji. Jedną z nich niewątpliwie jest to, że potwierdzono wieści o tym, że zostanie wydany titanfall 2 nie tylko dla xboksa. Z pewnością jest to wyśmienita nowina dla osób, jakie mają PlayStation czy Xbox albo entuzjastycznie zagraliby w tą grę na PC-cie.

Konsola Xbox

Autor: Tom Wood
Źródło: http://www.flickr.com
Już dzisiaj celowo ustalone zespoły pracują nad nowym sequelem przeznaczonym na inne nośniki. Pasjonaci gier w tematyce horrorów znajdą też dla siebie top 10 horrorow na pc. W Internecie możemy znaleźć wiele recenzji najlepszych gier dla miłośników dreszczyki grozy, wśród najpopularniejszy zestawień pojawiły się takie gry, jak choćby Alan Wake, Amnesia, Silent Hill 2, prócz tego w czołowej dziesiątce mnogość osób wymienia również takie gry, jak na przykład Dead Space, Penumbra lub Bioshock.

Jeżeli ciekawi Cię omawiany wpis, to bez ociągania kliknij tutaj i przeczytaj oprócz tego inny tak samo zajmujący pełny opis.

Naturalnie porównań najlepszych gier w klimacie horrorów odkryjemy współcześnie sporo, tym bardziej, iż każdy gracz kieruje się oczywiście osobistymi upodobaniami w tej kwestii – więcej tutaj.

Wśród ciekawych nowinek pojawiły się również najnowsze informacje na temat nowego, oryginalnego systemu Windows 10 ( informacji o Win10) przeznaczonego na smartfony. Z pewnością wszystko co nalezy wiedziec o windows 10 to to, iż system ten jest o wiele prostszy w obsłudze oraz o wiele bardziej sprawny. Zainstalowanie nowego systemu bezsprzecznie sprawi, że smartfon zacznie działać szybciej, wobec tego jest to niezmiernie wyborne rozwiązanie dla telefonów, które regularnie się zacinają.

Interfejs jest bezproblemowy w użytkowaniu i niesłychanie przejrzysty. W nowym systemie pojawiło się dużo intrygujących nowości, między innymi bardziej klarowny kalendarz i Outlook. Windows 10 proponuje także nowe, przebudowane mapy. To wyłącznie parę ciekawostek o jakich oznajmiliśmy, niemniej z pewnością wskazane jest samodzielnie przetestować nowy system Windows 10 oraz zobaczyć jakie rzeczy uległy zmianie.