Duża jego część przeniosła się do wirtualnego świata, a będzie to dotyczyć również kontaktów międzyludzkich. Dzięki sieci bardzo zmieniła się możliwość poznawania nowych ludzi, i jak w każdej takiej rewolucji bywa, sporo rzeczy jest lepszych, lecz pojawiło się także niemało zagrożeń i niebezpieczeństw.

randka

Autor: Sergio Vassio Photography
Źródło: http://www.flickr.com
W pewnej chwili jeden za drugim zaczęły pojawiać się strony randkowe. Tak naprawdę każdy z większych portali dział taki musiał mieć, a oprócz tego funkcjonowało dużo osobnych stron. Najczęściej należało w serwisie randkowym otworzyć profil, uzupełniając pewne wiadomości o samym sobie, wyglądzie, zainteresowaniach i preferencjach. Po wgraniu fotografii profil był gotowy i można było zacząć poszukiwania osób zainteresowanych nawiązaniem kontaktu.

Udało nam się przyciągnąć Twoją myśl tym ciekawym opisem? Fantastycznie. W takim razie zachęcamy – kliknij w link akcesoria treningowe i przejdź do kolejnej witryny po szczegóły.

W wielu przypadkach tego typu znajomości kończyły się w fazie znajomości wirtualnej, lecz często mogły się zakończyć na prawdziwym spotkaniu, a czasem i na hucznych weselach.

E-randki zaczynają być bardzo rozchwytywane, szczególnie wśród młodych ludzi. Lecz jak widać po profilach, internetowych znajomości zaczynają też szukać ludzie starsi, samotni i znajdujący się w stałych związkach. W internecie w naszym kraju funkcjonuje kilkanaście dużych randkowych serwisów, każdy z nich pozwala przede wszystkim znalezienie partnera według własnych preferencji.

na randce

Autor: Connie Ma
Źródło: http://www.flickr.com
Część osób nadal poszukuje wielkiej miłości na resztę życia, niektórzy szukają przyjaźni i znajomości, a części zależeć będzie na luźnych, niezobowiązujących spotkaniach. We wszystkich serwisach randkowych niezbędne jest założenie konta, jedynie wtedy będzie można z nich korzystać. Czy całkowicie, to zależy od rodzaju serwisu. Część z tych najbardziej popularnychjest płatna, a dla użytkowników którzy nie płacą abonamentu dostępnych będzie tylko nieduża ilość funkcji. We wszystkich serwisach do używania będzie zaawansowana wyszukiwarka, przy jej pomocy będzie można wyszukać osoby właśnie takie, jakich będzie się oczekiwać.