Jeżeli chodzi o współczesną kulturę to da się zauważyć, że istotne są w niej obrazki. Przekaz powinien być prosty, na fotografii musi być widać wszystko. Dlatego tak popularna ostatnio jest fotografia obrotowa. Jest to taka fotografia, która ma pokazać produkt w bardzo rzeczywistej formie. Dzięki takiej fotografii można ujrzeć daną rzecz z wszystkich stron.

Nie ma żadnego problemu z tym, by ujrzeć na przykład jak wybrany model sukienki prezentuje się na modelce. To zupełnie inny wymiar zdjęć, który rzeczywiście bardzo przyciąga uwagę klientów. Bo zupełnie inaczej patrzy się na normalne fotki, a jeszcze inaczej patrzymy na zdjęcie, które ukazuje każdy niuans.

fotograf

Autor: Seth Anderson
Źródło: http://www.flickr.com

Tak, więc jeśli chcemy, by nasze produkty zostały dobrze pokazane na stronie internetowej to warto poprosić profesjonalistę o stworzenie fotografii obrotowej, szczególnie, jeśli konkretne produkty można ujrzeć jedynie na stronie www. Jeżeli nie mamy żadnego zwykłego sklepu, to warto wziąć pod rozwagę zrobienie galerii w postaci zdjęć obrotowych. To na sto procent stanie się wabikiem na klientów.

Jeśli czytasz ten tekst to znaczy, że opisywana tematyka Cię interesuje – po przejściu do serwisu (https://pogobikes.pl/) odnajdziesz zbliżone, równie interesujące informacje.

Fotografie w trójwymiarze
Dziś wszystko mamy w 3D, chodzimy na produkcje filmowe z tym znaczkiem i da się nawet zobaczyć takie zdjęcia 3D. Jak na razie najczęściej fotografie tego typu są robione z myślą o produktach, ale na sto procent, z czasem, przeniesie się to na nasze codzienne fotografie. Bo wiele osób chciałoby mieć fotografię w 3D, które można byłoby wysłać rodzinie, która mieszka parę tysięcy kilometrów od nas. Jak na razie fotografia produktowa zajmuje pierwsze miejsce przy zdjęciach 3D. Pozawala to klientowi na zapoznanie się z produktem. Od razu widzimy, czego możemy się spodziewać. Nie trzeba prosić o dosyłanie jeszcze jakiś zdjęć, bo nie daliśmy rady czegoś zauważyć. Na fotografiach 3D widać każdy szczegół. Jest to na pewno genialne rozwiązanie, ale powinni się tym parać profesjonaliści, bo inaczej, na naszej stronie pojawią się marne imitacje fotek 3D a to nie będzie dobrze świadczyło o nas, czyli o naszych produktach. Jeśli nie stać nas na zdjęcia obrotowe, to nie ma, co kombinować i po prostu wrzucić zwykłe zdjęcia. Ale z drugiej strony rzeczywistość jest taka, że trzeba inwestować w firmę, bo inaczej nie będzie oczekiwanych efektów.