Zapewne wszyscy fani muzyki są bardzo wyczuleni nie tylko na dźwięki, ale oczywiście także na obraz. A więc jeśli ktoś przykładowo lubi Ich Troje czy Toma Waitsa, chce również zerknąć sobie na jakiś koncert – najkorzystniej na żywo, lecz trudno nie zauważyć, że najczęściej tego typu opcja nie jest realna.

Koncert

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Świetnie, iż raczej łatwo o to by chociażby muzyka klasyczna i opera koncerty na dvd/blu-ray nareszcie zostały przez nas obejrzane. Chociażby dlatego, że od 2005 roku funkcjonuje na świecie serwis Youtube, obecnie to usługa w koszyku firmy Google…

Miło, że całkowicie bez opłat melomani mają możliwość rzucić okiem na metal koncerty na dvd/blu-ray, itp (kupuj muzykę w doskonałej jakości: koncerty metalowe dvd/blu-ray). To doskonale, że w wielu przypadkach zwykły meloman nareszcie ma możliwość wczuć się w niesamowity klimat ubiegłych lat. No wiadomo: tak czy siak niesamowicie ciężko poczuć aż tak niesamowity klimat jak na żywo, lecz trzeba lubić co się ma, innego rozwiązania tak naprawdę nie ma. Ciężko tak naprawdę myśleć, iż na naszym świecie jest jakakolwiek sprawiedliwość. Byłoby świetnie gdybyśmy każdego tygodnia jeździli na koncerty, ale to raczej niemożliwe.

Youtube to fajny serwis internetowy, niezwykła biblioteka wszelkiego rodzaju utworów, diamentów o których zapewne nie usłyszelibyśmy, lecz jakby nie patrzeć rock albo muzyka filmowa koncerty na dvd/blu-ray to dużo bardziej wskazana możliwość. Doceńmy takową, a zapewne jeśli mamy trochę bardziej wysublimowane narządy wzroku i słuchu, w żadnym przypadku nie będziemy żałować swojego zakupu (przeżyj to po raz kolejny!: koncerty musicalowe i kabarety). A to jasne, że DVD czy Blu-Ray są formatami, które gwarantują sporo większe wrażenia, to oczywistość. Warto doceniać głębsze wrażenia, bo dają one dużo.

No wiadomo, jest pewien minus: produkty typu kabaret kałamasz i musical koncerty na dvd/blu-ray zasadniczo do zbytnio atrakcyjnych z pewnością nie należą. Nie dziwi w takim razie piractwo wśród Polaków, które cechuje się na wysokim poziomie. Skoro coś kosztuje za wiele, ludzie, którzy są trochę bardziej uświadomieni, ale niestety nie są bogatymi osobami, najzwyczajniej muszą oglądać się za nielegalnymi rozwiązaniami. Jednakże szukającym DVD oraz Blu-Ray należy zalecić choćby aukcje internetowe, to naprawdę godne uwagi.