Jeszcze przed kilkoma laty Polska raczej nie była tym miejscem, gdzie chętnie grali zagraniczni muzycy. Co prawda byliśmy oraz w dalszym ciągu jesteśmy sporym krajem, jednym z większych na kontynencie, lecz tak czy siak nie można powiedzieć, iż potencjał Polski był na maksa wykorzystany. Na szczęście teraz jest lepiej: jeżeli ktoś bardzo lubi metal płyty cd/dvd, choćby w lato będzie miał okazję na żywo posłuchać Metallikę, a więc jeden z najsłynniejszych zespołów metalowych na świecie.

Widowisko operowe

Autor: Anyul Rivas
Źródło: http://www.flickr.com
Niby to nawet za socjalizmu grali w Polsce wielcy, ale dopiero w 2014 roku występ znanego muzyka raczej nie jest czymś niecodziennym. Jeszcze kilka lat temu mogliśmy zazdrościć Czechom, bo ich stolica regularnie gościła legendy, ale obecnie nawet polski meloman, którego najmocniej interesuje muzyka klasyczna i opera płyty cd/dvd wcale nie musi ruszać się gdzieś za granicę, aby w dobrych warunkach słuchać muzykę. Chociaż tak naprawdę na nasze nieszczęście nie w każdym przypadku akustyka na występach jest OK, odpowiedni poziom niestety nie jest we wszystkich przypadkach. Może nowa hala w Krakowie będzie pod tym względem perfekcyjna?

Coraz konkretniejsza oferta koncertowa sprawia, że ludzie najzwyczajniej mają wielki wybór. Codziennie organizuje się koncerty: reggae, hip hop, jazz płyty cd/dvd (wspaniała muzyka znanych wykonawców w super cenach: metal płyty cd/dvd), miłośnicy dobrego brzmienia nie mają najmniejszych powodów do uskarżania się. Chociaż to pewnie wiadome, iż w dalszym ciągu nie ma u nas miasta takie jak Londyn bądź New York – jednakowoż jeśli chodzi o koncerty, W naszym kraju, szczególnie mowa o naszej stolicy, nie jest źle, bardzo przeciętnie. Bądźmy w takim razie usatysfakcjonowani ze sceny koncertowej!

Silny jest także w naszym kraju kabaret i musical płyty cd/dvd – chociaż pewnie niektórzy Polacy niezbyt przepadają za nowoczesnym kabaretem (płyty muzyczne w korzystnych cenach – przekonaj się: opery na płytach).

Kiedy zainteresuje Cię ten temat, obejrzyj ponadto (https://it-solve.pl/uslugi-programistyczne/tworzenie-aplikacji-internetowych/rozwoj-oprogramowania/) podobne nasze strony, które prezentują to zagadnienie – z pewnością również Cię zafascynują.

Faktycznie dosyć często charakteryzują się one kiepskim, a nawet żałosnym poziomem. Jednakże są również dobre kabarety, a poza tym szczególnie warszawska scena stand up z roku na rok zwiększa swój poziom, jest coraz zabawniej. A więc: ogólnie zwolennicy słuchania muzyki na żywo nie mają za wielu dobrych argumentów do skarżenia się.