Trzeba zwiedzać Azję, ponieważ jest to kontynent pełen atrakcji — cudowne jedzenie, mili tubylcy, interesująca religia i niezapomniane widoki.
Jeśli pragniemy lecieć do Azji, to trzeba zacząć od zwiedzania Birmy.

książki

Autor: Jaka Santana
Źródło: http://www.flickr.com
To jeden z |najpiękniejszych państw Azji, który przez dosyć długi czas był trudno dostępny dla podróżników. Przez to jest taki tajemniczy oraz pociągający. Panującą religią jest u nich buddyzm i jest to zauważalne w zachowaniu mieszkańców. Są niezwykle przyjaźni, pomocni oraz godni zaufania. Jeśli wpiszemy na komputerze hasło Birma, to pewnie będziemy zaskoczeni, gdyż wyskoczy nam dużo witryn o Mjanmie.

Jeśli uważasz, że tutaj są godne uwagi informacje, to sprawdź też inne szerokie opracowanie (https://www.jetzone24.com/) tej tematyki. Tam także odnajdziesz interesujące tematy.

Nie powinniśmy się martwić, gdyż to jest właśnie nowa nazwa tego kraju. Może nie aż taka nowa, ponieważ funkcjonuje od prawie 30 lat, jednakże nie wszystkie państwa świata ją uznały i stąd całe zamieszanie. Jednak nie określenie powinno nas zainteresować, a ładne miejsca tego zakątka. Bardzo duży odsetek turystów decyduje się na zrobienie objazdówki po kraju. Zaczynają od Yangon, potem Nyaungshwe i pod koniec jeszcze Bagan. W taki sposób możemy odwiedzić największe atrakcje państwa. Niektórzy decydują się dodatkowo przykładowo na trekking w okolicach Kalaw czy odwiedzenie Złotej Skały w Kyaiktiyo.

Pamiętajmy jednak o tym, że niekiedy warto zejść z utartego szlaku, żeby móc zobaczyć rzeczywiste życie tubylców i aby móc odkryć pozostałe przepiękne oraz dzikie miejsca. Należy mieć jednak na uwadze również to, że państwem rządzi junta wojskowa, która czyni wszystko co tylko może, aby zamknąć ich obywatelom możliwość kontaktu ze światem zewnętrznym.