Co pewien czas na rynku pojawiają się kolejne modele konsol, które mogą dać jeszcze więcej możliwości dla wielbicieli gier, jacy będą chcieli na nich pograć. Już teraz konsole to bardzo wydajny sprzęt, z mocnymi graficznymi procesorami i pamięcią w dużej ilości, a każda nowa wersja będzie jeszcze bardziej mocna i wydajna. Dotyczy to również ostatniej nowości firmy Microsoft, czyli konsoli Xbox one. To urządzenie w założeniach miało być przebojem, lecz z czasem okazało się, że sporo z zapowiadanych nowinek nie ujrzy w nim światła dziennego.

zestaw Xbox One

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Lecz to, co jest całkowicie powinno wystarczyć do tego, żeby stwierdzić, że obecnie ta konsola jest najmocniejsza ze wszystkich dostępnych w sprzedaży. Dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, z najnowszą wersją kinecta stanowi bardzo kuszącym wyborem dla wszystkich graczy.

Jeśli naprawdę masz zamiar bardziej poznać takie zagadnienie, kliknij dodatkowo tu oraz zdobądź cenne info (https://www.mocnestronynaturalnie.com/). Ono bez wątpienia będzie dla Ciebie pomocne.

Używa formatu blue-ray, więc nie będzie już problemów z wymianą płytek przy grach o większej pojemności, a ostatnia wersja znanego wszystkim systemu okienek zapewni wygodne użytkowanie i sterowanie całością konsoli.

Halo na Xbox One

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Rzecz jasna największym plusem konsol są gry, o oszałamiającej grafice. Pomimo tego że urządzenie jest nowe, to oferuje najpopularniejsze tytuły dla każdego gracza. Wielbiciele pistoletów na pewno docenią nowe gry fps xbox one, a pośród nich szlagiery znane z komputerów stacjonarnych, oraz gry akcji xbox one, z możliwościami graficznymi przypominającymi filmowe produkcje. Dla wielbicieli rozrywki sportowej w sprzedaży są oferowane liczne gry sportowe xbox one (zobacz: gry sportowe w sam raz na Xbox One), a największym ich plusem będzie także to, że można w nie grać korzystając z najnowszej wersji kinecta. Do niedawna jeszcze medycy twierdzili, że zbyt długie siedzenie przy komputerze może mieć zły wpływ na zdrowie oraz kondycję, ale ostatnia nowość Microsoft zmienia to wszystko.

Przy niektórych grach rzeczywiście się można sporo zmęczyć, i pomimo że takie granie nie powinno zastąpić ruchu na świeżym powietrzu, to na zimowe wieczory konsola bardzo dobrze będzie się nadawać. A w wolnych chwilach miłośnicy rozwiązywania zagadek i przygód zapewne włączą gry fabularne xbox one i na wiele godzin zasiądą przed ekranem telewizora. Różnorodność rodzajów gier na tę konsolę jest tak ogromna, że każdy bez wyjątku z graczy na pewno coś dla siebie znajdzie – przykładowo: gry akcji xbox one.