Co to bywają audiobooki oraz w jakim miejscu istnieje możliwość je kupić? Jak dużo one mogą kosztować? Na jakich zasadach polega ich unikalność? Po odpowiadamy na te konkretne pytanka posługując się przykładem od autora Andrzeja Sapkowskiego noszącym tytuł „Boży Bojownicy”.
Wbrew pozorom, w ostatnich latkach wzrosła ochota person na czytanie – ma możliwość nieznacznie, jednak odnotowano wzrost sprzedaży książek zarówno z papieru, jak również wersji elektronicznych a więc ebooków.

Nas jednak dzisiejszego dnia interesują Audiobooki, które to są idealną opcją przeznaczoną dla tych, którzy nie posiadają opcji żeby czytać (dla przykładu niewidomi), albo najzwyczajniej nie posiadają na to nazbyt dużo czasu. Zbliżymy państwu jak wygląda sprawa z audiobookami, patrząc z podstawy tytułu którego napisał Andrzeja Sapkowskiego.
wydarzenie kulturalne

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Boży bojownicy audiobook jest to jeden z topowych ebooków zawartych na polskim ryneczku. Trwa konkretnie 23 godziny i trzydzieści jeden minut, czytany przez gwiazdki, takie jak dla przykładu: Krzysztof Gosztyła, który to gra Narratora, Anna Dereszowska jako głos Nikoletta (Jutta), czy też Adam Ferency jako Prokop Goły, nie napomykając już o roli Mariana Opanii jako Joszt Dun nazywanego Telesmą.

Próbujesz wyszukać dodatkowe tego rodzaju materiały? Kliknij ten odnośnik – więcej zobaczysz w tekście (https://www.eccoholiday.com/p/bulgaria), który proponuje analogiczne tematy.

W sumie w calutkim audiobooku jest w okolicy trzydziestu pięciu nazwisk znanych oraz słabiej znanych aktorów, którzy według opinii odwalili kawałek wspaniałej roboty, podkładając głosiki bohaterom.

Ogólnie cena za wspomniany audiobook wynosi w okolicy sześćdziesięciu pięciu złotówek, jednakże inne audiobooki mamy możliwość natrafić taniej, lub też drożej. Na rynku polskim na dany moment nie istnieje aż tak dużo audiobooków, jednakże calutki czas liczebność tytułów się rozszerza, rozciągając na przeróżne gatunki – od fantasy po romans.