Ostatnimi czasy coraz bardziej popularne są ćwiczenia na trampolinach, jakie można określić jako jumping fitness. Tego typu ćwiczenia się bardzo efektywne, stanowią ogromny wydatek energetyczny dla każdej osoby.

Zegar ścienny wskazówki NEXTIME

Autor: NEXTIME
Źródło: www.decosalon.pl
Mają same plusy, wzmacniają, lecz również kształtują mięśnie, poprawiają wygląd ciała, zwłaszcza w “problematycznych” partiach ciała jak uda oraz pośladki.
Jumping fitness, przez niektórych określany również jako jumping frog, jest specjalnie stworzonym zestawem ćwiczeń kardio, jakie pomagają uzyskać lepszą sylwetkę. Szybko się do tego przekonujemy, gdyż nie musimy się mierzyć z trudnymi zadaniami, jak na siłowni, w tym miejscu najzwyczajniej w świecie… skaczemy na trampolinie. To sprawia, iż u tak ćwiczących osób uwalniają się ogromne ilości endorfin, a one mają wielki wpływ na uczucie radości i pełnego relaksu.
jumping szczecin

Autor: Tatralandia
Źródło: www.tatralandia.sk
ogród

Autor: Keira McPhee
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każda trampolina jest dobra do tego rodzaju ćwiczeń, powinna być specjalna – na przodzie posiadać metalową rączkę, która pomaga utrzymać równowagę w czasie skakania.

Intryguje Cię taka kwestia? Jeżeli tak, to bez wahania kliknij ten link – ta optymalna witryna (galerialucznik.pl/) z pewnością także będzie godna uwagi.

Konstrukcja jest stalowa, ma kształt sześciokąta, waga trampoliny zaś nie jest większa niż 12 kilogramów. Trening tego rodzaju prowadzony jest przez wykwalifikowanych trenerów, żeby ćwiczenia były z jednej strony odpowiednio zabezpieczone, z drugiej, aby efekty były szybko zauważalne.

Jeśli marzymy, by szybko zrzucić kilka kilo, a ponadto, żeby czuć się rewelacyjnie każdego dnia, powinniśmy skorzystać z tego rodzaju formy ćwiczeń, która jest jakby zabawą, co tym bardziej powinno zachęcać do ćwiczeń. Ważne także jest to, iż praktycznie w każdym większym mieście oferowane są takie trampoliny, a zwłaszcza jak jumping Szczecin ma bardzo dużo do zaoferowania w takim temacie.