Gry są aktualnie jedną z najbardziej popularnych rozrywek domowych obok telewizji czy Internetu. Spora część graczy stała się pasjonatami, kolekcjonerami. To coś niesamowitego – grając odwiedzamy równoległe rzeczywistości – możemy być wykreowaną przez samego siebie postacią. Posiadanie komputera czy Play Station w domu stało się już dla wielu normą. Każda osoba może znaleźć pośród gier coś co pokryje się z zainteresowaniami – odnoszą siębowiem bardzo zróżnicowanej tematyki – od gier fantasy, poprzez gry muzyczne aż po strategiczne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Kupując gręwarto więc kupić rodzaj, jaki na pewno wzbudzi nasze zainteresowanie. Mamy opcję by znaleźć coś w wśród wielu oferowanych nam opcji. W artykule opisano kilka zupełnie zróżnicowanych opcji dla ludzi o zróżnicowanych gustach:.

screen z Far Cry 3

Autor: Joshua Livingston
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy jesteś zainteresowany tańcem, pragniesz poduczyć się kilku nowych ruchów albo zrobić świetną imprezkę u siebie w mieszkaniu to zdecydowanie powinieneś zaprzyjaźnić się z grą jaką jest Dance Star Party. Z tą grą możesz uczyć się tańczyć, oceniać później swoje umiejętności patrząc na siebie na wideo a nawet dzielić się swoimi poczynaniami w sieci. Gra (kliknij tu, aby dowiedzieć się więcej na temat) także jest wspaniałą opcją na wszystkie dobre imprezki, jej użytkowanie oferuje wiele radości i dobrej zabawy użytkownikom. Odpowiednia dla osób w każdym przedziale wiekowym.

dla graczy

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Dla każdej osoby lubiącej wyzwania dobrą opcją będzie Far Cry 3. W grze tej wcielamy się w mężczyznę, którego zadaniem jest życie w niezwykle ciężkim otoczeniu – znajduje się w miejscu, w którym są wyjątkowo groźne warunki przetrwania. Gracz sampodejmuje decyzje dotyczące przetrwania – jest opcja by izolować się od walki lub walczyć o żyie w sposób bardziej bezwzględny i krwawy. To Ty wybierasz jaki chcesz być oraz jakie sposoby wybierasz dążąc do pozostania przy życiu. Gdy interesują Cię tego typu gry, zobacz: StarCraft II: Heart of the Swarm (Gra PC).

Dla ludzi lubiących science fiction i fantastykę świetną opcją jest StarCraft II: Heart of the Swarm.W tej grze wcielamy się w postać przywódczyni rasy Zergów.

W sieci jest wiele bardzo interesujących informacji – jeżeli chcesz poznać kolejny – sprawdź na serwisie (www.akademiasklep.pl/) a nie pożałujesz!

W rozgrywce tej jest opcja gry multiplayer. StarCraft II: Heart of the Swarm stworzona jest z kilkunastu poziomów, jej przejście to kwestia wielu godzin, więc jest to inwestycja, która umili wolny czas na wiele dni.