Stajemy się społecznością, która czyta coraz mniej. Odpowiednia publikacja wzrusza i aktywuje myślenie. Czytanie poprawia biegłość wysławiania się i przynosi dużą radość.

Nieśmiertelni Severskiego to jedna z trylogii dawnego oficera wywiadu. Powieść jest złożona. Wątki przeplatają się, mając w pierwszej chwili niejasno scharakteryzowane punkty wspólne. Agenci wywiadu angażują się w odpowiedzialną akcję w Teheranie, gdzie mają zapobiec konfliktowi zbrojnemu, być może na miarę światową – .
Wątki toczą się w pierwszej chwili każdy swoim torem. Śledzimy wydarzenia oczami kilku postaci, monitorując nie tylko ich poczynania na gruncie zawodowym, ale i liczne dezorganizacje w życiu osobistym. Niełatwo połapać się od razu we wszystkim, stopniowo wnikamy jednakże w nastrój wydarzeń, w wypadku których problemy wydają się być chlebem powszednim.
Powieść jest energiczna, wielowątkowa, cała wyraźnych osobowości i nagłych zwrotów akcji.

Czy powyższa publikacja namówiła Cię do poszukania pokrewnych? Jeżeli tak, to kliknij tu i oprócz tego sprawdź ponadto wypowiedzi na temat (http://www.noclegi-sulmierzyce.pl/).

To wyborny dreszczowiec, osadzony w świecie szpiegów, napisany pod kątem oczekiwań dzisiejszego czytelnika. Nie brakuje w nim żartu, na ogół zabarwionego kpiną, a niekiedy szyderstwem. Rzeczywistość jest w niej zmieszana z urojeniem, realizm z fantazją, przynosząc w efekcie przyciągającą lekturę.

W powieści Nieśmiertelni Severskiego w Fonopolis agenci wywiadu polskiego nie pracują, lecz służą, nie oglądając się na życie prywatne, zdrowie, pieniądze.

Ograniczają ich naturalnie nieprofesjonalni bossowie i politycy, którzy niczego nie ogarniają. Duża część postaci w powieści jest interesująca, przez co lekturę jako powieść sensacyjną i szpiegowską czyta się z wielką radością.