Obecnie sprzedawane konsole do gier to potężne urządzenia, na jakich gra jest prawdziwą przyjemnością. Dotyczy to także najnowszego produktu firmy Microsoft, czyli konsoli Xbox One, jaka niedawno pojawiła się na rynku. Ta konsola miała być przełomem, Microsoft planował na początku zastosować z niej parę całkowitych nowości, lecz w końcu się okazało, że zaprojektowana została zwykła konsola. No może nie do końca zwykła, bo przeganiająca parametrami swoich konkurentów, na dzień dzisiejszy jest to najlepszy sprzęt służący do gier, który zakupić można w sklepach.

gra na Xbox One

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Xbox one wykorzystuje format blue-ray, dzięki temu nie powinno być kłopotów z większą ilością płyt, kiedy gra jest duża, co stało się sporym utrudnieniem poprzednich wersji konsol. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w duży dysk twardy, na jakim bez najmniejszych problemów zmieści się parę gier. Konsola pracuje pod kontrolą oczywiście Windowsa, trochę przypominającego promowany dzisiaj Windows 8, lecz jak się okazuje, system nie we wszystkich szczegółach jest dopracowany i niekiedy trudno się z nim odnaleźć.

granie na Xbox One

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Ale to, co najważniejsze dla każdej konsoli, to są rzecz jasna gry xbox one. A w tej dziedzinie ostatnie dziecko microsoftu także powiesiło poprzeczkę wysoko. Tytułów jest dość dużo, w tym ostatnie hity sprzedażowe, jakich raczej się nie znajdzie u konkurencji. Największą popularnością oczywiście się cieszą gry zręcznościowe xbox one, tu w propozycji jest przynajmniej parę dobrych, grywalnych pozycji. Poza tym na pewno zainteresować mogą graczy gry wyścigowe xbox one, świetna oprawa graficzna zachwyci chyba każdego wielbiciela motoryzacji, który kocha ten rodzaj rozrywki.

Jedną z najbardziej interesujących nowinek, którą posiada najnowsza konsola Misrosoft jest druga odsłona Kinecta. Microsoft postawił na dość radykalne rozwiązanie, i nie oferuje samej konsoli, a jedynie cały komplet (a tutaj fajne gry na konsolę: wciągające gry zręcznościowe na Xbox One).

Ten link do www sale zabaw Bytom zdziwi Cię niebywale optymistycznie. Wyszukasz tam masę szczegółowych wiadomości. Zatem nie zwlekaj i wejdź tam!

Wprawdzie bez użycia kinecta bezproblemowo zagrać można w dużą ilość gier, lecz jeśli już on jest, to można go używać, a funkcjonalności ma naprawdę duże. W porównaniu z poprzednią wersją daje tak dużo, że po włączeniu jakiejś gry sporo graczy może mieć duży problem z jej zakończeniem.