Są takie okazje w roku, gdy bardzo zależy nam na tym, aby się dobrze pobawić. Do takiej można zaliczyć na pewno Sylwester. Ta noc jest tak ważna z paru przyczyn. Przede wszystkim żegnamy się ze starym rokiem. To świetny moment, by zastanowić się, co zdołaliśmy osiągnąć w przeciągu minionych 12 miesięcy.

sztuczne ognie

Autor: Sig.
Źródło: http://www.flickr.com

To też świetny moment, by sporządzić spis kolejnych postanowień. Tak naprawdę wszystko można rozpocząć od nowa. Dostajemy następną szansę od losu, aby odmienić naszą rzeczywistość. Ale w Sylwestra nie znajdujemy zbyt dużo czasu na tego typu konkluzje, gdyż większość czasu zabiera nam znakomita zabawa. Korzystamy z wolności i upajamy się chwilą, ponieważ dobrze wiemy, że drugiego dnia możemy te wszystkie szaleństwa odespać.

Wszyscy mamy swój najlepszy pomysł na witanie Nowego Roku. Do mody wracają klasyczne domówki. Jest to bardzo ekonomiczny pomysł, dzięki któremu sylwester śmieszne gadżety na sylwestra 2013 (jak na ) nie będzie się nam kojarzył tylko z wydaną fortuną. Na tego typu prywatkach najczęściej funkcjonuje zbiórka. Bardzo popularna jest również opcja podzielenia się sprawunkami z gospodarzem. Świętowanie odbywa się zazwyczaj w małym gronie bliskich przyjaciół.

Mimo wszystko, cały czas odbywa się w naszej ojczyźnie dużo bali sylwestrowych z pompą. Każda dziewczyna marzy o tym, by chociaż raz w życiu wziąć udział w takiej eleganckiej zabawie. Panie stroją się wtedy w zjawiskowe kreacje, mężczyźni prezentują się dumnie w garniturach. Wszystko jest bardzo szykowne i w dobrym tonie. Na tego typu imprezach zwykle jest muzyka na żywo.

Niezwykle popularny jest niezmiennie od wielu lat sylwester w górach (co potwierdzają oferty na eholiday). Jest to bardzo romantyczna opcja. Góralski klimat, grzane winko, wesoły ogień w kominku- to wszystko jest doskonałą scenerią dla romantycznych uniesień. A na wielbicieli sportów zimowych czekają przygotowane stoki. Organizuje się też wyjątkowe atrakcje dla turystów, takie jak wielkie ogniska, kuligi, czy potańcówka w karczmie, w trakcie której przygrywa najprawdziwsza góralska kapela. To się nazywa powitanie Nowego Roku z przytupem!