Porządek powinien być głównym elementem istnienia wszystkich ludzi

Nasze życie jest zbyt skomplikowane, więc ustawiamy wiele rzeczy, jak nam pasuje, jak łatwiej. Można nazwać to generalizacją, gdy za wszelką cenę chcemy coś ułożyć, można określić to też mianem zapanowania nad uporządkowaniem rzeczy. Zarówno z jednego, jak i z drugiego rozwiązania wyjawia się pewna oczywistość, która mówi nam, że nieistotne, jak i co, lecz zawsze będzie wszystko nazywać i segregować. Taką już mamy bowiem naturę. Trudno sobie wyobrazić pracę całych ludzkich organizmów: państwa, miasta, organizacji bez pewnych utartych schematów. Gdyby nie uporządkowanie nie byłoby nazw ulic, nie byłoby tablic rejestracyjnych, przez co odróżnialibyśmy samochody po kolorach i znakach szczególnych (zarysowania, uszkodzenia).

Rock w dalszym ciągu cieszy się popularnością

Muzyka rockowa od zawsze przyciąga niezwykle wielu fanów, którzy zazwyczaj pozostają wierni temu rodzajowi muzyki na wiele lat. Co interesujące pomimo przemian które miały miejsce w rocku na przestrzeni tych lat, ciągle wielką popularnością cieszą się grupy, które zaczynały nawet parę dekad temu. W branży muzycznej pojawiają się grupy określające się statusem rockowych, ale trzeba stwierdzić, że bardzo często wprowadzanie generowanych komputerowo brzmień obok lub też zamiast gitar, nie można nazwać tradycyjnym rockiem.

Gratka dla wielu fanów muzyki – plakaty i obrazy uwielbianych idoli

Dla wielu ludzi niepojęte, dla innych ludzi całkiem naturalne. Co to jest uwielbienie dla ulubionej gwiazdy: aktora czy muzyka, gdzie sięga granica tego uwielbienia, i czy można traktować to normalnie? Pewnie, ale w pewnym wieku może to przybrać niebotyczne rozmiary, wręcz histerii, nieograniczonego, bezkrytycznego uwielbienia. Do takiego kogoś nie dochodzą racjonalne sygnały, pojedzie za swoim bogiem wszędzie, będzie go zawsze bronić, tak jakby ta osoba była pozbawiona wad.