gust

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/razdwatrzy.zgora.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Muzyczny prezent na wiele okazji. Dla kogo będzie dobry?

odzwierciedlenie - ubrania
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiedni prezent dla melomana musi być zawsze zgodny z jego gustem. Warto poświęcić czas, by dowiedzieć się jakie rzeczy lubi dana osoba.


wizja - ubrania
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Niektórzy są wierni starym brzmieniom. Mają swoją sprawdzoną muzykę jeszcze z czasów swojej młodości, do której często wracają. Kiedy są dorośli, to zaszczepiają swoje muzyczne fascynacje swoim dzieciom. W taki sposób kultowe dźwięki przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Nie mówiąc już o tym, iż taka muzyka jest też ponadczasowym klasykiem. Do takich klasyków należy na pewno Pink Floyd The wall. Czytaj więcej Album ten jest koncepcyjny. To jeden z najlepiej sprzedających się krążków, jeżeli mowa o muzyce rockowej. Na podstawie tego albumu zrobiony został bardzo znany film o takim samym tytule. Dlatego nabywając taką płytę na upominek mamy pewność, iż fan takich klasyków włączy ją z przyjemnością do domowej muzycznej biblioteki. Kobiety lubiące niestarzejące się klasyki na pewno będą zadowolone z repertuaru, jaki ma Eva Cassidy. Ciekawostką jest, że za życia, kiedy tworzyła, nie przebiła się do szerszej publiczności. Natomiast po jej śmierci, wydano płytę, która rozeszła się w wielkim nakładzie. Od tego momentu jej muzyka jest znana prawie na całym świecie. To dobra propozycja dla fanów bluesa, muzyki folkowej, jazzu.
Syndicate content