dzieci

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/razdwatrzy.zgora.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Muzyczny prezent na wiele okazji. Dla kogo będzie dobry?

odzwierciedlenie - ubrania
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Dobry podarunek dla melomana musi być zawsze zgodny z jego gustem. Dobrze jest poświęcić czas, żeby dowiedzieć się jakie rzeczy lubi taka osoba.


wizja - ubrania
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Niektórzy uwielbiają stare brzmienia. Mają własną sprawdzoną muzykę z okresu swojej młodości, do której często wracają. Kiedy są dorośli, to zaszczepiają takie muzyczne fascynacje własnym dzieciom. W taki sposób kultowe dźwięki przechodzą z pokolenia na pokolenie. Nie wspominając już o tym, iż taka muzyka jest też ponadczasowym brzmieniem. Do tego rodzaju klasyków należy z pewnością Pink Floyd The wall. www.ceneo.pl/40808502 Album ten jest koncepcyjny. To jeden z najlepiej sprzedających się płyt, jeżeli mowa o muzyce rockowej. Na podstawie tego albumu zrobiony został bardzo znany film o takim samym tytule. Z tego wględu kupując taką płytę na upominek możemy być pewni, iż fan takich klasyków włączy ją z radością do domowej płytowej biblioteki. Kobiety lubiące niestarzejące się klasyki na pewno będą zadowolone z płyty z utworami, jakie nagrywała Eva Cassidy. Interesujące jest to, że za życia, kiedy tworzyła, nie była aż tak znana. Jednak po jej śmierci, wydano płytę, która rozeszła się w wielkim nakładzie. Od tej pory jej muzyka jest znana niemal na całym świecie. To świetna propozycja dla fanów bluesa, muzyki folkowej, jazzu.
Syndicate content