dźwięk

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/razdwatrzy.zgora.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Studio nagrań jako idealny obiekt do produkowania jingli radiowych i różnorakich reklam.

profesjonalne studio nagrań
Autor: Audio Mix House
Źródło: http://www.flickr.com
Studio nagrań jest to obiekt z przeznaczeniem do wpisu nagrań dźwiękowych, zawierający zazwyczaj reżyserkę, pomieszczenia z wykorzystaniem do miksowania i masteringu, a również część socjalną. Z założenia studio nagrań to mnóstwo wnętrz przewidzianych przez akustyka, tak aby osiągnąć optymalne warunki akustyczne
.

Czemu warto kupować stare płyty winylowe

płyty winylowe
Ogólnie pojęty rynek muzyczny widział już w swoich dziejach sporo najróżniejszych nośników, które cieszyły się popularnością w poszczególnych okresach. Do tych zdecydowanie najistotniejszych z nich które odcisnęły na całej owej branży naprawdę duże piętno bez wątpienia mogą być zaliczone tak zwane płyty winylowe. Oczywiście, w momencie wejścia na rynek innych, nowocześniejszych rozwiązań zostały one wyparte i na długi czas praktycznie wycofane ze sklepów. Z drugiej jednak strony od kilku lat powoli zaczynają one odzyskiwać swą dawną popularność, i raczej trudno byłoby się temu dziwić.
Syndicate content