dźwięk

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/razdwatrzy.zgora.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Studio nagrań jako idealny obiekt do produkowania jingli radiowych i różnorakich reklam.

profesjonalne studio nagrań
Autor: Audio Mix House
Źródło: http://www.flickr.com
Studio nagrań jest to wnętrze z funkcją do zapisu nagrań dźwiękowych, uwzględniajacy zazwyczaj reżyserkę, lokum z wykorzystaniem do miksowania i masteringu, a też część socjalną. Z projektu studio nagrań to szereg wnętrz zaplanowanych przez akustyka, tak aby osiągnąć optymalne warunki akustyczne
.

Czemu warto kupować stare płyty winylowe

płyty winylowe
Ogólnie pojęty rynek muzyczny widział już w swojej historii całe mnóstwo najróżniejszych nośników, które były popularne w poszczególnych epokach. Do tych absolutnie najważniejszych z nich które odcisnęły na całej tej branży naprawdę ogromne piętno na pewno zaliczają się specjalne płyty winylowe. Naturalnie, w momencie wejścia na rynek innych, nowocześniejszych rozwiązań zostały one wyparte i na dłuższy czas właściwie wycofane ze sprzedaży. Z drugiej jednak strony od paru lat systematycznie zaczynają one odzyskiwać swą dawną popularność, i raczej trudno byłoby się temu dziwić.
Syndicate content